Kontakt :
(+48) 570 559 969

Technical & Business English

Technical English

Jesteś inżynierem w Dolinie Lotniczej? Pracujesz w międzynarodowej korporacji, zajmującej się nowoczesnymi technologiami? Handlujesz specjalistycznym sprzętem? Mamy w ofercie kursy również dla Ciebie!

Oferujemy kursy języka technicznego z różnych dziedzin, m.in. lotnictwa, informatyki, budownictwa, mechaniki, inżynierii materiałów, medycyny, chemii i wielu innych. Tworzymy sylabus pod potrzeby klienta, gwarantujemy dobór profesjonalnych materiałów, w tym multimedialnych.

Kursy wyceniane są indywidualnie w oparciu o cennik ogólny.

Business English
Kursy Business English skupiają się na budowaniu kompetencji językowych w komunikacji w międzynarodowym środowisku pracy. Duży nacisk kładzie się na konwersacje, przełamanie bariery w mówieniu, osłuchania z różnymi akcentami czy tworzeniu korespondencji w języku obcym. Kurs Business English pozwala również oswoić się z żargonem stosowanym w miejscu pracy, czy też uczy identyfikować i rozwiązywać problemy, wynikające ze stosowania języka angielskiego w komunikacji przez osoby, dla których nie jest on językiem ojczystym.

Kursy wyceniane są indywidualnie w oparciu o cennik ogólny.

O firmie

Prime to usługi lingwistyczne na najwyższym poziomie. Kursy języka angielskiego, tłumaczenia, korekta tekstów, Polish for foreigners – to wszystko na Twoim osiedlu!

Ul. Nowosądecka 58/2L, Rzeszów
570 559 969
kontakt@prime.rzeszow.pl
top